Paweł Jankowski

Szanowni Państwo. 

Pomagam Klientom w uzyskaniu optymalnego kredytu hipotecznego oraz w innych rozwiązaniach finansowych, od lat budując swój profesjonalizm.

Posiadam wyłącznie sprawdzone rozwiązania banków, parterów finansowych i ubezpieczeniowych. Pomogę w realizacji Waszych marzeń o własnym domu, czy mieszkaniu, zmieniając Państwa plany w realny scenariusz.

Rozumiem potrzeby, problemy i wątpliwości Klientów. Prowadzę krok po kroku. Mają Państwo pewność, że powierzają swoją sprawę ekspertowi z bardzo dużym doświadczeniem, prezentującym wysoką jakość świadczonych usług. 

Praca Eksperta Finansowego jest moją pasja i źródłem satysfakcji zawodowej.  W kontaktach kieruję się szczerością, otwartością i rzetelnością.

Moje niezależne doradztwo, to wyjątkowe połączenie fachowej wiedzy i praktyki. Przetarte latami szlaki i kontakty w instytucjach finansowych, procentują w codziennej pracy, przynosząc wymierne korzyści dla Państwa. W doborze rozwiązań kieruję się dobrem i interesem Klienta. 

Znajdą Państwo we mnie zaufanego i odpowiedzialnego partnera, który zadba o portfel, spokój i bezpieczeństwo. 

Zapraszam do kontaktu.

Klienci mnie polecają.

Justyna Pająk
Trafiłam do Pana Jankowskiego po kilku miesiącach samodzielnego zmagania się z bankami. Pan Paweł w rzetelny sposób przedstawił mi dostępne opcje, zaangażował się w moją sprawę praktycznie od następnego dnia, czego efektem była podpisana umowa kredytowa z bankiem w przeciągu miesiąca! Pan Paweł oprócz profesjonalnego podejścia jest osobą odznaczającą się wysoką kultura osobistą. Gorąco polecam wszystkim, którzy poszukują dobrego kredytu hipotecznego i innych usług finansowych.
Konrad Wróblewski
Do doradcy udałem się z przekonaniem, że w aktualnych czasach (epidemia) oraz niewielkim stażem własnej działalności, nie uda mi się uzyskać kredytu. Pan Paweł już na pierwszym spotkaniu wszystko mi wytłumaczył, uspokoił rzetelnymi informacjami o szansie jaka posiadam, a przede wszystkim poświęcił dużo czasu na odpowiednie przygotowanie dokumentów i wniosku. Kredyt uzyskałem, za co Panu Pawłowi bardzo dziękuję i z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi.
Wojciech Makowski
Serdecznie polecam tego eksperta - widać, że jest w branży od dawna, można poczuć się o wiele pewniej w tym stresującym momencie, jakim jest obciążanie się hipoteką na wiele lat;-)
Ilona Horosiewicz
Z całego serca polecam Pana Pawła, który mistrzowsko poprowadził mnie przez proces kredytowy. Z wyjątkową starannością, niebywałą odpowiedzialnością towarzyszył na wszystkich etapach. Czuwał nad bezpieczeństwem transakcji, tłumaczył zawiłości. Dzięki niemu czułam się wyjątkowym klientem, zaopiekowanym. Nie mogłam trafić lepiej. Pan Paweł jest prawdziwym profesjonalistą a do tego przemiłym człowiekiem. Poleciłam Pana Pawła kilku osobom i każda z nich uważa to samo, to prawdziwy cudotwórca który stoi po dobrej stronie. Panie Pawle wielki szacunek dla Pana.
Adrian Wolański
Gorąco polecam! Byliśmy z żoną sceptycznie nastawieni do doradców finansowych a kontakt do Pana Pawła na początku traktowaliśmy raczej jako wybadanie gruntu. Teraz wiemy, że nie wyobrażamy sobie kredytu i całego przygotowania do budowy domu bez Pana Pawła.
Sylwia Chudzik
Do Pana Pawła trafiłam z rekomendacji koleżanki, która była już szczęśliwą posiadaczką mieszkania, także dzięki Panu Pawłowi. Przede wszystkim osoba o wysokiej kulturze osobistej, znająca się na swojej profesji. Zawsze dyspozycyjny, nie było głuchego telefonu lub braku odpowiedzi na wszelkie pytania laików. Zawsze rzetelna informacja, czasem lepsza, zdarzały się i gorsze, ale ogólnie dobrnęliśmy do szczęśliwego zakończenia, myślę, że na bardzo dobrych warunkach. Osoba, z którą przebywa się z przyjemnością. POZDRAWIAM!
Scroll to Top
Przewiń do góry
Zadzwoń teraz