Kredyty

Zobacz w czym mogę Ci pomóc

Potrzebujesz kredytu aby zrealizować swoje plany? Zadbam o najlepsze finansowanie dla Ciebie! 

Kredyt hipoteczny

Nie czekaj, zaufaj fachowcowi od spraw kredytowych.

Kredyt hipoteczny, to w uproszczeniu długoterminowy kredyt bankowy, którego zabezpieczeniem jest nieruchomość. Najpopularniejsze to m.in.:

  • Kredyt mieszkaniowy – na finansowanie zakupu nieruchomości (mieszkania, domu),
  • Kredyt budowlany – na finansowanie budowy domu,
  • Kredyt remontowy – na finansowanie remontów nieruchomości nabywanych lub posiadanych.

Masz w planach zakup mieszkanie, domu lub planujesz generalny remont nieruchomości? Chcesz kupić działkę, a może myślisz już o budowie własnego domu? Kupujesz nieruchomość nową od dewelopera lub używaną na rynku wtórnym?

Będziesz potrzebować środków na finansowanie tego przedsięwzięcia?

Duża ilość banków i ofert kredytów hipotecznych sprawia, że nie wiesz co wybrać. Jak się w tym wszystkim odnaleźć, od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś! Jako doświadczony ekspert od kredytów hipotecznych, pomogę Ci w pozyskiwaniu potrzebnych pieniędzy na realizację Twoich marzeń. 

Już wkrótce zrealizujesz swoje plany, ponieważ dzięki mnie uzyskasz najbardziej optymalny kredyt hipoteczny.

Refinansowanie kredytu

Kredyt hipoteczny, to z reguły zobowiązania na kilkadziesiąt lat. W tym okresie rynek finansowy zmienia się dynamicznie, a wraz z nim zmieniają się propozycje banków.

Jeśli spłacasz już kredyt hipoteczny pozwól, ze sprawdzę czy jest on na dobrych warunkach. Po co przepłacać! Zredukuję Twoje koszty obsługi, dzięki temu zaoszczędzisz na miesięcznej racie i spłacisz kredyt wcześniej. 

W razie potrzeby uzyskam dodatkowe środki, które wykorzystasz na cel, który jest dla Ciebie ważny.

Pożyczka hipoteczna

Na dowolny cel pod zastaw posiadanej nieruchomości.

Jesteś właścicielem mieszkania, domu lub innej nieruchomości? Pojawiły się nieprzewidziane wydatki? Chcesz zainwestować, a może chcesz wyprawić huczne wesele córce? Potrzebujesz pieniędzy na wkład własny do mieszkania dla syna, na start w dorosłe życie?

Zorganizuję dla Ciebie atrakcyjną pożyczkę hipoteczną, a środki pozyskane wykorzystasz na cel, który jest dla Ciebie ważny.

To jedno z najtańszych źródeł pozyskania potrzebnego kapitału. Porównam najlepsze oferty i pomogę Ci wybrać tę, która spełni Twoje oczekiwania.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy, to jeden z najprostszych kredytów na rynku. Dzięki niemu możesz finansować dowolny cel. Kredyt gotówkowy to także kredyt konsolidacyjny. Jest to najlepsze rozwiązanie, kiedy masz za dużo zobowiązań. Pomogę Ci zrzucić ciężar kontrolowania i spłaty wielu kredytów. Wybiorę najlepszą ofertę, która połączy Twoje zobowiązania w jedną mniejszą ratę. 

Na rynku jest wiele ofert banków. Nie wiesz, którą wybrać?

Porównam najlepsze rozwiązania i pomogę znaleźć to, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Kredyt firmowy

Kredytowanie firm to tzw. „temat rzeka”. Szanuję osoby które nie boją się iść własną drogą i prowadza własny biznes. Wiem z jakimi przeciwnościami musza borykać się przedsiębiorcy na co dzień. Na rynku jest wiele banków i możliwości. Nie wiesz, które wybrać? Posiadam szerokie kontakty dzięki temu jestem w stanie zaproponować Ci najlepszą opcję.

Porównam najlepsze rozwiązania i pomogę wybrać to, które będzie odpowiadać najlepiej bieżącym potrzebom Twojej firmy.

Scroll to Top
Przewiń do góry
Zadzwoń teraz